با افزایش قیمت‌ها، محافظت از وسایل نقلیه اهمیت بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده است، همچنین کمبود پارکینگ و نگرانی از پارک خودرو یا موتورسیکلت در خیابان یا کوچه‌های دورتر از محل زندگی یا کار، باعث شده است تامین امنیت وسیله نقلیه یکی از دغدغه های مهم کارمندان شود.

تخصیص هدایای سازمانی در قالب خدمات رفاهی همواره موجب افزایش رضایت و بهره‌وری کارمندان می شود. در نظر گرفتن ردیاب خودرو به عنوان بخشی از بسته های خدمات رفاهی سازمانها علاوه بر موارد فوق، با افزایش امنیت وسیله نقلیه کارکنان منجر به کاهش دغدغه آنها در زمینه تامین امنیت خودرو می شود. ردیاب خودرو و موتورسیکلت به عنوان یک محصول جدید و منحصر به فرد در فهرست هدایای سازمانی بر ایجاد حس امنیت در میان کارکنان کمک می‌کند. زمانیکه کارمند شما در محل کار مشغول فعالیت است دیگر نگرانی و دغدغه ای در مورد وسیله نقلیه خود که بخشی از دارایی او محسوب می‌شود ندارد و با اطمینان خاطر می‌تواند از طریق اپلیکیشن در گوشی همراه خود موقعیت و وضعیت آن را مشاهده کند و تمامی هشدارهای مربوط به سرقت سرعت حمل با جرثقیل و… را دریافت نماید. بنابراین وقتی کارمندان شما، تعهد سازمان یا شرکت را در حفظ و مراقبت از دارایی های شخصی خودشان را درک می کنند، آنها نیز هر چه بیشتر حافظ دارایی و منافع سازمان محل فعالیت خود خواهند بود.


رهام‌برتر، مجری طرح هماهنگ ارتقاء امنیت وسایل نقلیه، در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، برای کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها یک طرح ویژه در نظر گرفته است که با همکاری امور رفاهی سازمان‌ها در حال اجراست.

این طرح شامل فروش ردیاب وسایل نقلیه و نصب درمحل آن به صورت رایگان است که در آن سعی شده بهترین محصول با بالاترین سطح خدمات به همکاران محترم ارائه شود. رهام‌برتر روش‌های متنوعی را جهت ارائه محصولات در شرکت‌ها و سازمان‌ها دارد.فروش با تخفیف گروهی

✅ براساس تعداد خرید سازمان تخفیف ویژه بر روی قیمت محصول اعمال می شود.


طرح فروش اقساطی

✅ فروش اقساطی شامل پلن‌های متنوعی است که بر اساس تعداد خرید، تعداد اقساط و پیش پرداخت دسته بندی می شوند.


ارائه کد تخفیف

✅ در این روش بر اساس نیاز همکاران یک کد تخفیف جهت ارائه به پرسنل یا خانواده ایشان ایجاد شده و در اختیار شرکت قرار داده می شود.

  • تمام روش ها بر اساس شرایط و نیاز سازمان قابل مذاکره هستند.
  • تمام روش ها شامل “نصب رایگان در زمان و محل درخواستی پرسنل” خواهد بود.
  • تمام ردیاب های ارائه شده جهت سهولت استفاده دارای “سیم‌کارت فعال با شارژ رایگان” بوده و از قبل پیکربندی و تست شده‌اند و پس از نصب قابل استفاده خواهند بود.
  • ردیاب استفاده شده ساخت اروپاست که از بین بهترین برند‌های دنیا انتخاب شده و دارای استانداردهای بین‌المللی است.

ردیاب کانفیدنتک مدل CT11 یک دستگاه دقیق، کوچک و هوشمند بوده که با کیفیت ساخت بسیار بالا و دارای استاندارد‌های بین‌المللی در اروپا تولید شده است.


مزایای ردیاب کانفیدنتک:

✅ ساخت اروپا

✅ تحویل و نصب رایگان درمحل مشتری

✅ ضمانت 24 ماهه کانفیدنتک

✅ 24 ماه اشتراک رایگان استفاده از سرور داخلی

✅ سیم‌کارت فعال با شارژ رایگان

✅ مناسب برای: خودرو | موتورسیکلت | کامیون

✅ دارای استانداردهای بین‌المللی

✅ عدم آسیب به باتری و برق خودرو و موتورسیکلت از طریق سیستم بهینه سازی مصرف انرژی

امکانات دستگاه ردیاب:

✅ موقعیت یابی لحظه‌ای

✅ خاموش کردن وسیله نقلیه از راه دور (از هر نقطه دنیا)

✅ هشدار روشن شدن خودرو

✅ هشدار قطع تغذیه دستگاه (سرقت باتری)

✅ هشدار سرعت غیرمجاز

✅ بلوتوث داخلی

✅ باتری پشتیبان داخلی

✅ تشخیص تصادف و ضربه به صورت هوشمند

✅ تشخیص حمل با جرثقیل و یدک‌کش

✅ تعریف سناریوهای متفاوت متناسب با نوع استفاده


شماره تماس واحد راهکارهای سازمانی: 02191004480 داخلی 4

جهت مشاوره لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.

راهکارهای سازمانی

امنیت نوین، به سبک اروپایی!