مجموعه رهام‌برتر متشکل از مدیران اجرایی و استراتژیک، با تجربه کار در شرکت‌های بزرگ ایرانی و چند ملیتی در ایران است که گرد هم آمده‌اند تا تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. حوزه تخصصی فعالیت رهام‌برتر تجاری است که شامل برندینگ، بازاریابی، تبلیغات، طراحی و توسعه محصول، طراحی و توسعه شبکه های فروش و توزیع محصولات می شود.

رهام‌برتر در طراحی سیستم های برد-برد تبحر دارد. سیستم فروش و توزیع شما را به گونه ای طراحی می کند که در میان و بلند مدت فعالین فروش داخل و خارج از سازمان شما به دلیل سود معقول، قابل برنامه ریزی و مستمر خود، تمایل به فروش محصولات شما داشته باشند و شما را در سر لیست پیشنهادی خود به مشتریان قرار خواهند داد.

از قابلیت‌های رهام‌برتر توانایی برای بهبود فرآیندهای تجاری شرکت ها در اندازه و طول عمرهای مختلف است. چه شرکت قدیمی با ساختارهای سخت و بوروکراتیک باشید چه شرکتی جوان و پویا با انعطاف پذیری بالا، رهام‌برتر می‌تواند از طریق مشاوره یا اجرای پروژه های مربیگری یا پروژه های موردی توسعه از ابتدا تا زمان تحقق اهداف تجاری در زمانبندی مد نظر، شرکت شما را یاری کند.

اگر با رشد تکنولوژی ناگزیر به ورود به ساز و کارهای تجارت الکترونیک هستید، رهام‌برتر می‌تواند گام به گام ضمن طراحی فرآیندها و ابزارهای مورد نیاز، شما را برای ورود کم خطر و پر بازده در این حوزه نیز کمک کند.

یکی از شاخه‌های فعالیت ما در زمینه امنیت وسایل نقلیه و فروش ردیاب (GPS) خودرو و موتورسیکلت است. درحال حاضر رهام‌برتر نماینده انحصاری فروش ردیاب‌های اروپایی کانفیدنتک در ایران است.

امنیت نوین، به سبک اروپایی!