حفاظت خودرو

راه اندازی سامانه ردیابی و تامین امنیت وسایل نقلیه

سامانه ردیابی و تامین امنیت وسایل نقلیه

 رهام برتر مجری طرح ارتقای امنیت وسایل نقلیه در ایران، “سامانه مدیریت و نظارت بر انواع خودرو و موتورسیکلت” را با بهره گیری از دانش داخلی و استفاده از با کیفیت ترین محصولات ساخت اروپا راه اندازی کرده است. اطلاعات بیشتر جهت استفاده از سامانه ردیابی رهام‌برتر در ادامه مقاله ذکر شده است.

آشنایی با ردیاب

به صورت کلی ردیاب یک دستگاه کوچک است از که از طریق ماهواره‌های مکان یابی مانند: GPS، GLONASS و… موقعیت مکانی را دریافت کرده و با استفاده از شبکه تلفن همراه “GSM” اطلاعات را به کاربر ارسال می‌کند و کاربر می تواند از موقعیت لحظه ای ردیاب با خبر شود. از این رو کاربر می تواند ردیاب را در وسیله مورد نظر نصب کرده و هر زمان که بخواهد موقعیت مکانی خودروی خود را بر روی نقشه مشاهده کند.

نقش سامانه و سرور ردیابی

برای مدیریت اطلاعات ارسال شده از ردیاب لازم است یک سرور جهت دریافت و تحلیل دیتا ورودی ایجاد شود تا کاربر بتواند علاوه بر موقعیت مکان فعلی، امکان مشاهده مسیر های طی شده را نیز داشته باشد. همچنین با ایجاد یک اپلیکیشن کاربر پسند باعث ایجاد سهولت در مدیریت و نظارت بر وسیله نقلیه خواهد شد.

امکان خاموش کردن وسیله از راه دور با تلفن همراه

ردیاب هایی که با هدف امنیت وسایل نقلیه ساخته شده است، به برق خودرو یا موتورسیکلت متصل شده و به صورت دائمی آماده به کارند و نگرانی از بابت اتمام شارژ باتری داخلی نخواهید داشت، از این رو با نصب رله قطع کن خاموش کردن وسیله نقلیه امکانپذیر است.

فعال سازی هشدار های مختلف

ردیاب آلمانی کانفیدنتک با استفاده از سنسور های قوی و هوش مصنوعی توانایی تشخیص هر گونه حرکت و ضربه، قطع یا اختلال در برق وسیله نقلیه، سرعت، حمل با جرثقیل و… را داشته و با فعال سازی هر کدام از آنها امکان دریافت هشدار را بر روی تلفن همراه خود خواهید داشت.

جمع بندی

رهام‌برتر با استفاده از تنها ردیاب غیر چینی در ایران یعنی ردیاب آلمانی کانفیدنتک دقیق ترین مکانیابی و با کیفیت ترین دستگاه ردیاب را ارائه کرده است. همچنین با خدمات بی نظیر و پشتیبانی 24 ساعته سطح متفاوتی از خدمات امنیتی خودرو را در اختیار کاربران قرار داده است.

متقاضیان استفاده از سامانه ردیابی می‌توانند از طریق سایت رهام برتر به نشانی RohamBartar.com نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کرده یا با شماره تلفن 02191004480 تماس بگیرند.

نصب ردیاب اروپایی کانفیدنتک در سراسر ایران به صورت کاملا رایگان و در محل مشتریان انجام خواهد شد. همچنین جهت سهولت استفاده یک عدد سیم کارت فعال با شارژ رایگان در داخل دستگاه است که نیازی به فعالسازی ندارد.

ردیاب های کانفیدنتک دارای 24 ماه اشتراک رایگان استفاده از سرور و 24 ماه ضمانت هستند.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش ردیاب از اینجا اقدام کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *